Złoty medal na lekkoatletycznych zawodach wojewódzkich!

www LA dla każdego 22.11.2015

W sobotę 21 listopada nasi uczniowie udali się do Szczecina na Halowe Mistrzostwa Województwa. Zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Program realizowany jest również w naszej szkole przez panią Annę Gierasimczyk. Impreza zgromadziła wielu młodych adeptów tej dyscypliny nazywanej „królową sportu”.  Nasza reprezentacja licząca 9 osób startowała w pięciu konkurencjach. Złoty medal wywalczył Norbert Sarecki VIC w biegu na dystansie 60m. Niewiele do medalu zabrakło Oliwii Leszczyszyn VIA, która zajęła dwa razy czwarte miejsce w skoku wzwyż i w skoku w dal. Wiktoria Martynowicz VIB zajęła piąte miejsce w skoku wzwyż. Paulina Broda VIA szóste miejsce w biegu 3x10m. W zawodach wzięły jeszcze udział: Nikola Biedroń VIA, Klaudia Kochanek VIA, Aleksandra Warkowska VA, Natalia Filas IVC i Hanna Krzemińska IVB.
Wszystkim gratulujemy udanego startu w zawodach wojewódzkich!