Złoto i srebro w 4-boju Lekkoatletycznym Klas VI Szkół Podstawowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W czwartek 19 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym Klas VI. W zawodach reprezentacje dziewcząt i chłopców walczyły nie tylko o tytuł Mistrza Powiatu, ale również o kwalifikację do finału wojewódzkiego. Każdy uczestnik zawodów musiał wystartować w 4 konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i w kończącym zawody biegu na 600m dla dziewcząt, a dla chłopców na 1000m. Wszystkie wyniki były przeliczane na punkty i sumowane w poszczególnych zespołach. Nasza drużyna dziewcząt spisała się doskonale zdobywając tytuł Mistrza Powiatu i awans do finału wojewódzkiego! W skład złotej drużyny weszły: Wiktoria Martynowicz VIB, Lea Sobaszek VIB, Julia Sudakow VIB, Olga Morawiak VIB, Hanna Krzemińska VIB i Nikola Biedroń VIA. Chłopcy mimo sporego osłabienia (wycieczki szkolne) zaskoczyli bardzo pozytywnie swoją formą sportową. W rywalizacji dziesięciu drużyn zajęli drugie miejsce. Mimo braku awansu do finału wojewódzkiego srebrne medale to doskonały wynik – Gratulacje!
Srebrna reprezentacja chłopców: Kacper Kołodziejczyk VIA, Mateusz Krzyśków VIA, Przemysław Kozłowski VIB, Szymon Sanecki VIB, Filip Ogonowski IVC.
Opiekunem złotej reprezentacji dziewcząt była Małgorzata Stefańska, a srebrnej reprezentacji chłopców Grzegorz Gniazdowski.
Kilka zdjęć z zawodów.