Złote medale i tytuł Mistrza Powiatu obroniony!

www Powiat PS Chł 27.01.2016
W środę 27 stycznia gościliśmy najlepszych siatkarzy z powiatu gryfińskiego. Do walki o tytuł Mistrza Powiatu stanęły oprócz naszej reprezentacji gimnazja z Chojny, Morynia i Chwarstnicy.
Po dwóch wygranych meczach 2:0 chłopcy obronili tytuł Mistrza Powiatu zdobywając złote medale oraz awans do rozgrywek regionalnych! Gratulacje i trzymamy kciuki za ich dalsze występy!
Reprezentacja chłopców, którą poprowadził do zwycięstwa Piotr Pawłowski:
Patryk Kuchcik IIIA, Oskar Gała IIIB, Szymon Krech IIIC, Hubert Małolepszy IIIC, Sebastian Pokorski IIIC, Bartosz Jasiulewicz IIIC, Łukasz Baraniecki IIIC, Oskar Domingos IIIC, Michał Jułkowski IIID, Wojciech Jastrzębski IC.
Zdjęcia z zawodów.
W losowaniu trafiliśmy w pierwszym meczu na reprezentację Gimnazjum z Chojny. To jest zawsze trudny przeciwnik, potrafiący grać piłkę siatkową na wysokim poziomie. Chłopcy doskonale rozpoczęli mecz zdobywając kilka punktów przewagi. W dalszej części spotkania nie popełniali wielu błędów i wygrali mecz 2:0. W spotkaniu decydującym o złotym medalu nasi chłopcy zagrali z reprezentacją z Morynia. Ten mecz również rozpoczęli bardzo dobrze. Pierwszy set wygrany dość pewnie. W drugim początek nieudany – przegrywaliśmy już 11:17. Końcówka jednak należała do naszych siatkarzy. Wygrana 25:23 i całe spotkanie 2:0. Jeszcze raz gratulacje i czekamy na dobry występ w rywalizacji regionalnej!