Worek medali na Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Zawodach LA.

www 24.05.2016 Powiat Ind LAWe wtorek 24 maja odbył się Finał Powiatowej Gimnazjady w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsi lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania swojej szkoły na Mistrzostwach Województwa. W zawodach wystartowało 18 naszych reprezentantów, którzy zdobyli łącznie 15 medali w tym: 9 złotych, 5 srebrnych i 1 brązowy. Złote medale i awans do Finału Wojewódzkiej Gimnazjady uzyskały: Weronika Stefaniuk w skoku wzwyż i w rzucie oszczepem, Aleksandra Kwiecień w skoku w dal i  w biegu na 100m ppł., Małgorzata Kowalczyk w biegu na 100m, Weronika Kaczmarek w biegu na 300m, Aleksandra Urbanek w biegu na 1000m, a wśród chłopców: Jan Zembik w rzucie oszczepem i Oskar Domingos w biegu na 110m ppł.
Srebrne medale zdobyli: Gabriela Bartczak w biegu na 1000m, Aleksandra Florek w skoku wzwyż, Małgorzata Kowalczyk w skoku w dal, Jan Zembik w biegu na 300m, Paweł Gadomski w biegu na 2000m. Brązowy medal zdobyła Aleksandra Florek w biegu na 100m ppł.
Pozostali nasi reprezentanci, którzy zajęli miejsca poza podium: Michalina Zembik w biegu na 300m: 5 m-ce, Dawid Domański w biegu na 1000m: 5 m-ce, Piotr Suwała w skoku w dal 5 m-ce, a w biegu na 100m: 8 m-ce, Karolina Szubert w pchnięciu kulą: 8 m-ce, Julia Rosołek w skoku w dal: 8 m-ce, a w biegu na 100m: 11 m-ce, Mirella Szymków w pchnięciu kulą: 10 m-ce, Grzegorz Obielak w pchnięciu kulą: 10 m-ce, Jakub Bartczak w biegu na 300m: 13 m-ce.
Reprezentację dziewcząt prowadziła Anna Gierasimczyk, a reprezentację chłopców Małgorzata Stefańska.