Sześć medali w Wojewódzkim Finale Indywidualnych Zawodów Lekkoatletycznych!

www 10.06.2015 Woj Ind LAŚroda 10 czerwca zapisze się jako najlepszy występ naszych gimnazjalistów-lekkoatletów w historii sportowej naszej szkoły. Awans do finału uzyskało dziewięciu naszych uczniów. Aż piątka z nich sięgnęła po medale. Tytuł Mistrza Województwa i złote medale wywalczyły: Weronika Stefaniuk (IIA) w skoku wzwyż, Klaudia Szkudlar (IIIA) w biegu na 300m, oraz Oskar Domingos (IIC) w biegu na 110 m ppł. Srebrne medale zdobyły: Marta Kwiecień (IIIA) w skoku wzwyż i Aleksandra Kwiecień (IIB) w skoku w dal, która jako jedyna zdobyła jeszcze drugi medal, tym razem koloru brązowego, w skoku wzwyż.
Pozostali reprezentanci mogą mówić troszkę o pechu ponieważ zajęli aż pięć czwartych miejsc, więc tuż za podium! Mimo to występ naszych uczniów był najlepszy w dotychczasowej historii sportowej gimnazjum na indywidualnych zawodach lekkoatletycznych. Łącznie zdobyli 103 punkty dla szkoły w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Sportowej! Małgorzata Kowalczyk (IIA) w biegu na 100m ppł – 4 miejsce i w skoku w dal również 4 miejsce,  Jan Zembik (IID) w biegu na 110m ppł – 4 miejsce, Marta Kaciupa (IIIB) w biegu na 1000m – 4 miejsce, Weronika Stefaniuk w rzucie oszczepem – 4 miejsce, a Łukasz Och (IIIF) w pchnięciu kulą został sklasyfikowany na 8 miejscu.
Gratulacje dla wszystkich za tak mocny akcent na zakończenie Wojewódzkiej Gimnazjady Sportowej.
Reprezentację prowadziła pani Anna Gierasimczyk.