Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Krzysztof Stempiński – stypendysta Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2014/2015

Jerzy Stempiński – Laureat Konkursu Matematycznego, Konkursu Fizycznego, XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, XV Szczecińskiego Konkursu Fizycznego, Finalista Konkursu Matematycznego Pangea, uzyskał tytuł „kaon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016, wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2016, Laureat Konkursu Matematycznego MULTITEST 2015, bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego OLIMPUS sesja zimowa 2016.

Damian Gałek – Finalista Konkursu Geograficznego, uzyskał tytuł „kaon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016, finalista V Konkursu Astronomicznego.

Katarzyna Rusak – finalistka Konkursu WOS

Franek Ciepłucha – finalista Konkursu WOS.

Karolina Swendrowska – laureatka Konkursu Języka Niemieckiego, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Deutschfreund.

Kamil Sieracki – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2015, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu MAtematycznego Olimpus sesja zimowa, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny”2016.

Michał Nerlo – finalista Konkursu Informatycznego „SCI#CODE”, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Michał Kusiak, Jan Olszański – bardzo dobre wyniki w Konkursie Alfik Matematyczny, wyróżnienia w Konkursie „Kangur MAtematyczny” 2016

Danuta Rzechółka – lauretka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016.

Anna Kusiak – laureatka Konkursu Matematycznego Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, Laureatka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa, wyróżnienie w Konkursie Kangur MAtematyczny 2016

Kacper Studenny – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny.

Jakub Markil – wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016, wyróżnienie w Knkursie Matematycznym Olimpus sesja zimowa 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny.

Łukasz Tokarski – I miejsce w kategorii soliści w Eliminacjach Regionalnych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Patorałek

Krzysiek Krasucki – finalista Konkursu Fizycznego, finalista Konkursu Astronomicznego

Hanna Walsh – finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Łukasz Baraniecki – finalista XV Szczecińskiego Konkursu Biologicznego

Karolina Wojdyła – finalistka Konkursu Matematycznego, finalistka XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, finalistka Konkursu MAtematycznego „Pangea”, laureatka Konkursu Matematycznego Multitest 2015, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny 2015, laureatka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa

Mateusz Janaszkiewicz – finalista Konkursu Matematycznego, laureat Konkursu Matematycznegio Pangea, wyróżnienie w Konkursie Kangur MAtematyczny 2016, wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Kornel Howil – laureat I miejsca Konkursu Matematycznego, finalista XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, finalista Konkursu MAtematycznego „Pangea”, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016, laureat Konkursu Matematycznego Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Oliwia Kurlej – finalistka Konkursu Języka Polskiego

Oktawia Watras – finalistka Konkursu Języka Niemieckiego

Nikola Łaszewicz – finalistka Konkursu Fizycznego, laureatka III miejsca V Konkursu Astronomicznego

Bartek Jasiulewicz – laureat Konkursu Fizycznego, uzyskał tytuł „taon” w Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2016,

Ola Domagała – finalistka Konkursu Biologicznego, Finalistka XIV Szczecińskiego Konkursu Biologicznego

Szymon Wiśniewski – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, lauret Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa, finalista V Konkursu Astronomicznego, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016

Wiktor Engeler – laureat Konkursu Języka Niemieckiego

Szymon Buckowski, Patryk Olszewski – wyróżnienia w Konkursie Matematycznym Multitest 2016