Srebrne medale Mistrzostw Powiatu w Czwórboju LA.

SP3 www czwórbój LA 18.05.2015
18 maja na naszym stadionie zmierzyły się reprezentacje szkół podstawowych w Powiatowym Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Czwórboju Lekkoatletycznym. Do rywalizacji dziewcząt zgłosiło się 11, a do rywalizacji chłopców 10 drużyn. Każdy uczestnik zawodów musiał wystartować w 4 konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i kończący zawody bieg na 600m dla dziewcząt a dla chłopców na 1000m. Wszystkie wyniki były przeliczane na punkty i sumowane w poszczególnych zespołach. Nasza drużyna dziewcząt z sumą 1104 punktów zajęła drugie miejsce w powiecie ustępując tylko zespołowi z Mieszkowic. Gratulacje! W skład srebrnej drużyny weszły: Marcelina Osińska VIB, Oliwia Kowalska VIA, Gabriela Bartczak VIA, Aleksandra Florek VIA, Nikola Ochocka VIB, Weronika Juzyszyn VIC i rezerwowa Natalia Wac VIB. Reprezentacja chłopców wypadła nieco gorzej, zajmując 5 miejsce. Skład drużyny: Kamil Sieracki VIB, Patryk Olszewski VIB, Jakub Kolczyński VIB, Dawid Andrzejak VIB, Jakub Pawlik VIB i Kacper Kołodziejczyk VA.
W tym samym czasie odbyła się rywalizacja klas piątych w trójboju lekkoatletycznym. Niestety nasi młodsi lekkoatleci zakończyli zawody poza strefą medalową. Najlepiej wypadła, stając tuż za podium na 4 miejscu Oliwia Leszczyszyn VA. Wiktoria Martynowicz zajęła 11 miejsce, a Kacper Kołodziejczyk VA zajął 16 miejsce.
Opiekunem obu reprezentacji była pani Małgorzata Stefańska.