Siatkarze trzecią drużyną w regionie.

www 14.03.2016 Region PS Ch
W poniedziałek 14 marca reprezentacja chłopców w piłce siatkowej udała się do Szczecina na turniej eliminacyjny Mistrzostw Województwa. W zawodach wzięły udział mistrzowskie drużyny z czterech powiatów. Były to: Gimnazjum Police, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Pyrzyce, Gimnazjum nr 10 Szczecin i nasza drużyna. Po dwóch porażkach i jednym zwycięstwie zajęliśmy trzecie miejsce w turnieju, co klasyfikuje naszą reprezentację na dziewiątym miejscu w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Sportowej!
Reprezentacja chłopców, którą poprowadził Piotr Pawłowski: Patryk Kuchcik IIIA, Oskar Gała IIIB, Szymon Buckowski IIIC, Szymon Krech IIIC, Hubert Małolepszy IIIC, Sebastian Pokorski IIIC, Bartosz Jasiulewicz IIIC, Łukasz Baraniecki IIIC, Oskar Domingos IIIC, Michał Jułkowski IIID, Wojciech Jastrzębski IC.
Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ponieważ gospodarze oraz chłopcy z Pyrzyc to zawodnicy trenujący na co dzień piłkę siatkową i to od szkoły podstawowej. Tak się złożyło, że już w pierwszych dwóch spotkaniach trafiliśmy na faworytów imprezy i niestety zanotowaliśmy dwie porażki. W meczu o trzecie miejsce w turnieju zmierzyliśmy się z reprezentacją Polic. W spotkaniu drużyn nie trenujących nasi siatkarze pokonali rywali 2:0.
Udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Piłkę Siatkową uznać należy za udany. Mimo braku awansu do dalszych rozgrywek to już drugi rok z rzędu jesteśmy w pierwszej dziesiątce województwa! Gratulacje!