Pięć medali na Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych!

www SP3 Ind Bieg Przełaj 31.03.2016www Ind Bieg Przełaj 31.03.2016
W czwartek 31 marca odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W rywalizacji gimnazjalistek dwa medale to zasługa dziewcząt startujących na dłuższym dystansie (2000m): Złoty medal zdobyła Julia Sanecka, a medal brązowy Aleksandra Urbanek. Kolejny medal, też brązowy, w biegu na 1500m wywalczył Paweł Gadomski. Na krótszym dystansie (1200m) Michalina Zembik uplasowała się na szóstym miejscu, co prawda bez medalu, ale z awansem do finału wojewódzkiego. Opiekunem reprezentacji był Piotr Pawłowski.
W rywalizacji szkół podstawowych nasi reprezentanci zdobyli dwa medale, które również dają prawo startu w finale wojewódzkim. Wśród chłopców zwycięstwo czyli tytuł Mistrza Powiatu i złoty medal wywalczył Bartłomiej Zakrzewski (VIB). Stopień niżej, a więc srebrny medal  „wybiegała” Wiktoria Martynowicz VIB. Opiekunem reprezentacji była Magdalena Czerwonka.
W biegu na 1200m:  Weronika Kaczmarek – 11 miejsce, Karolina Kowalska – 15 miejsce, Aleksandra Florek – 16 miejsce. W biegu na 2500m niewiele do medalu i awansu zabrakło Mateuszowi Janaszkiewiczowi, który zajął 4 miejsce. W biegu na 1500m: Jakub Bartczak – 7 miejsce, Dawid Domański – 8miejsce, Jerzy Stempiński – 21miejsce.
W biegach dla szkół podstawowych pozostali reprezentanci naszej szkoły zajęli miejsca: Filip Ogonowski IVC – 5, Lea Sobaszek VIB – 7, Julia Sudakow VIB – 10, Paulina Trzeciak VIC – 19, Oliwia Leszczyszyn VIA – 27, Mateusz Krzyśków VIC – 22, Norbert Sarecki VIC – 28.