Najpopularniejsza klasa pierwsza

Klasa I F ze Szkoły Podstawowej nr 3  zgłosiła swój udział w plebiscycie na najpopularniejszą klasę pierwszą w naszym regionie. Konkurs organizuje Głos Szczeciński. Ogółem do konkursu przystąpiło 18 klas pierwszych. Po dwóch tygodniach głosowania gryfińska klasa I F zajmuje szóste miejsce, ale mamy nadzieję, że dzięki Państwa głosom znajdzie się na podium. Zakończenie plebiscytu przewidziano na 30 października, do tego też czasu można oddawać głosy na swoich faworytów. Oczywiście naszym faworytem jest klasa I F z Gryfina, dlatego też zachęcamy wszystkich czytelników do głosowania na nią.

Klasa I F liczy 23 uczniów: 9 sympatycznych dziewczynek i 14 wesołych chłopców. Każdy z uczniów jest indywidualnością, ale w klasie tworzą zgraną grupę, lubiącą wspólną zabawę i śpiew. Są ciekawi świata i otwarci na nowe pomysły. Cechuje ich kreatywność i pomysłowość. Mimo iż mają tylko po 6 lat, z pełnym zaangażowaniem i skupieniem wykonują powierzone im zadania. Uwielbiają ruch i wszelkie zabawy z nim związane, a także zajęcia komputerowe, dlatego też środa jest ich ulubionym dniem tygodnia. Serce ich Pani rozpiera duma, gdyż jej uczniowie to mądre i sympatyczne dzieci. Zajęcia z nimi to sama przyjemność. Uczniowie klasy IF wzbudzają mnóstwo pozytywnych emocji.  Kiedy co dzień rano przekraczają próg szkoły, uśmiechają się od ucha do ucha, tak że rozjaśnia się cały budynek.

Cudowne dzieciaki z klasy I F wraz z wychowawczynią pozdrawiają i dziękują Wszystkim za oddane na nich głosy!

 

Głosować można:

– poprzez „klikniecie” na portalu gs24.pl (codziennie można oddać tym sposobem 5 głosów każdy o wartości 1 punktów)

– za pośrednictwem mediów społecznościowych – Facebooka (codzienne można oddać tą drogą jeden głos o wartości 2 punktów)

– poprzez SMS o nazwie SPGS.11 na numer 72355 koszt 2,46 z VAT (można wysyłać dowolną ilość, a każdy głos oddany tą metodą będzie miał wartość 5 punktów).