Michał Nerlo finalistą Konkursu Informatycznego „SCI#CODE”!

W sobotę, 9 kwietnia, w Technikum Informatycznym SCI odbył się finałowy etap 3. edycji Konkursu Informatycznego „SCI#code”.
Do finałowej części przystąpiło 27 Uczestników, którzy zakwalifikowali się w I etapie. Nasze gimnazjum reprezentował Michał Nerlo.
Zakres tematyczny pytań dotykał sieci komputerowych, systemów operacyjnych, urządzeń techniki komputerowej oraz programowania.

Michał jest uczniem klasy 1C dlatego konkurs, obejmujący zakresem materiał ze szkoły średniej, był dla niego trudny. Ale jest to dobry prognostyk na kolejne lata i cenne doświadczenie.. Wyniki konkursu.

Finał Konkursu zamknęła gala z uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród. W jej trakcie wystąpili reprezentanci patronów: doktor inż. Łukasz Nozdrzykowski (kierownik Katedry Informatycznych Technologii Morskich Akademii Morskiej w Szczecinie), Kamila Kijo (Technopark Pomerania / Klaster ICT Pomorza Zachodniego) oraz doktor inż. Tomasz Komorowski (wiceprezes Oddziału Zachodniopomorskiego Polskiego Towarzystwa Informatycznego), którzy opowiedzieli o branży IT oraz działalności reprezentowanych instytucji.