Kto zdobył najwięcej punktów na egzaminie?

Oto lista naszych uczniów, którzy zdobyli najwięcej punktów z poszczególnych części egzaminu.

Uczniowie, którzy uzyskali 100 % :

  1. j. polski:

Klasa B – Gabrusionek Paulina

Klasa D – Łaszewicz Nikola

Przedmioty przyrodnicze:

Klasa C – Jasiulewicz Bartosz

Matematyka:

Klasa C – Jasiulewicz Bartosz

Język angielski:

Poziom podstawowy:

Klasa B – Kochmańska Wiktoria

Klasa C – Domagała Aleksandra

Klasa C – Kluczenko Katarzyna

Klasa D – Paszkiewicz Iga

Język niemiecki:

Poziom podstawowy:

Klasa B – Swendrowska Karolina

Klasa D – Łaszewicz Nikola

Poziom rozszerzony:

Klasa B – Swendrowska Karolina

Klasa D – Watras Oktawia

Uczniowie, którzy uzyskali 90 % i więcej:

Historia i WOS:

Klasa C

– Dutkiewicz Kamil

– Kluczenko Katarzyna

Klasa D

– Przepiórka Wojciech

  1. polski:

Klasa B

– Frelich Agata

– Goreniak Wiktoria

– Rusak Katarzyna

– Urbanek Aleksandra

– Żebiałowicz Żaneta

Klasa C

– Buckowski Szymon

– Domagała Aleksandra

– Kluczenko Katarzyna

– Ziemska Karolina

Klasa D

– Juruć Natalia

– Watras Oktawia

Matematyka:

Klasa C

– Buckowski Szymon

– Kożan Patryk

– Raciborska Oliwia

Klasa D

– Bauer Grzegorz

– Juruć Natalia

– Kubowicz Zofia

– Łaszewicz Nikola

– Obielak Grzegorz

– Skrzyniarz Rafał

– Stasiowska Dominika

– Warda Kinga

– Zembik Michalina

 

Język angielski:

Poziom podstawowy:

Klasa A

– Bieskiewicz Łukasz

– Domżalski Aleksander

– Lisiecka Pattrycja

Klasa B

–Boczek Julia

– Gabrusionek Paulina

– Goreniak Wiktoria

– Kwiecień Aleksandra

– Makowska Weronika

– Rusak Katarzyna

– Trzepacz Weronika

– Urbanek Aleksandra

– Żebiałowicz Żaneta

Klasa C

– Baraniecki Łukasz

– Buckowski Szymon

– Ciepłucha Franciszek

– Domingos Oskar

– Dutkiewicz Kamil

– Jasiulewicz Bartosz

– Kołaczek Szymański Adam

– Pasik Aleksandra

– Werner Julia

– Ziemska Karolina

Klasa D

– Bauer Grzegorz

– Kaczmarczyk Filip

– Krasucki Krzysztof

– Kubowicz Zofia

– Lewińska Justyna

– Stasiowska Dominika

– Warda Kinga

Klasa F

– Nyckowski Michał

– Suwała Piotr

– Szyszko Kamil

Klasa G

– Wiśtak Sebastian

 

Poziom rozszerzony:

Klasa B

– Boczek Julia

– Gabrusionek Paulina

– Goreniak Wiktoria

– Kochmańska Wiktoria

– Rusak Katarzyna

– Urbanek Aleksandra

Klasa C

– Dutkiewicz Kamil

– Kluczenko Katarzyna

– Kołaczek Szymański Adam

– Pasik Aleksandra

Klasa D

– Bauer Grzegorz

– Krasucki Krzysztof

 

Język niemiecki:

 

Poziom podstawowy:

Klasa D – Watras Oktawia

Poziom rozszerzony:

Klasa D – Łaszewicz Nikola