Kolejny sukces sportowy!

www Region PS Chł 16.03.2015W poniedziałek 16 marca reprezentacja chłopców w siatkówce udała się do Szczecina na turniej eliminacyjny Mistrzostw Województwa. Chłopcy zostali ostatecznie sklasyfikowani na dziewiątym miejscu w Wojewódzkiej Gimnazjadzie Sportowej. To kolejny sukces w grach zespołowych – Gratulacje!
W zawodach wzięli udział mistrzowie z pięciu powiatów. Były to: Gimnazjum nr 2 Myslibórz, Gimnazjum Przecław, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Pyrzyce, Gimnazjum nr 22 Szczecin i nasze gimnazjum. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ponieważ zarówno gospodarze i gimnazjum z Pyrzyc to szkoły trenujące, na co dzień piłkę siatkową. W pierwszym meczu, niestety przegranym z gospodarzami, zabrakło troszeczkę wiary we własne umiejętności i możliwości. W drugim spotkaniu nasza drużyna pokazała już inne swoje oblicze wygrywając z drużyną z Przecławia. Udział w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Piłkę Siatkową uznać należy za bardzo udany. Najwyższe miejsce w ostatnich trzech latach to duży sukces!
Reprezentacja chłopców, którą przygotował i poprowadził pan Piotr Pawłowski:
Arkadiusz Zasada IIIA, Szymon Krech IIC, Szymon Buckowski IIC, Konrad Kowalski IIIF, Karol Trzciński IIIE, Kamil Malawski IIID, Tomasz Gniazdowski IIIC, Hubert Słonecki IIIE, Michał Wawrzonkowski IIIF, Marek Karbowski IIIF, Jakub Młynarczyk IIIF, Szymon Kowalski IIIC.