Jeden medal i cztery miejsca w pierwszej dziesiątce województwa.

www 14.04.2015 Woj Ind Bieg Przełajwww 14.04.2015 Woj Ind Bieg Przełaj
We wtorek 14 kwietnia na terenie miejskiego stadionu w Gryfinie odbyły się Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe. W rywalizacji gimnazjów mieliśmy aż sześciu reprezentantów. Najlepiej wypadła Marta Kaciupa (IIIB), która w biegu na 2000 m zdobyła srebrny medal! W tym samym biegu Julia Sanecka (IB) uplasowała się na wysokim piątym miejscu, a Aleksandra Urbanek (IIB) na ósmym miejscu. Na krótszym dystansie (1200 m) Klaudia Szkudlar (IIIA) zajęła 13 miejsce. W rywalizacji chłopców na dystansie 2500 m Wojciech Winkel (IIIF) zajął 15 miejsce a Janek Zembik (IID) ukończył zawody na 27 miejscu.
W rywalizacji szkół podstawowych mieliśmy dwójkę ambitnych dziewcząt, które nie zadowoliły się samym awansem. Na starcie biegu na 800 m wśród prawie 80 uczennic z całego województwa zachodniopomorskiego stanęły: Gabriela Bartczak z klasy VIA i Marcelina Osińska z klasy VIB. Obie bardzo dobrze wystartowały i już na początku biegu były na czele stawki. Ostatecznie Gabrysia zajęła 6 miejsce a Marcelina 8 miejsce. Pierwsza dziesiątka w województwie to duży sukces młodych lekkoatletek – GRATULACJE!
Opiekunem gimnazjalistów była pani Anna Gierasimczyk, a dziewcząt ze szkoły podstawowej pani Małgorzata Stefańska. Zdjęcia z zawodów – Gimnazjum.   Szkoła Podstawowa.