Czwarte miejsce w Eliminacjach Rejonowych w Mini Koszykówce Chłopców.

SP3 www Rejon PK Chł 27.02.2015Dzień po rozgrywkach dziewcząt (27 lutego) odbył się turniej eliminacyjny w mini koszykówce chłopców. O awans do finału powiatowego zagrały reprezentacje sześciu szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP Chwarstnica, SP Gardno, SP Żabnica i SP nr 3. Wśród koszykarzy rywalizacja była dużo bardziej wyrównana. W pierwszym meczu chłopcy wygrali z Gardnem 18:13. W meczu o pierwsze miejsce w grupie musieli uznać lepszą dyspozycję koszykarzy z „jedynki”. Przegrana 5:12 pozbawiła nas możliwości walki o awans. W meczu o trzecie miejsce z drużyną z Chwarstnicy nasi młodzi koszykarze za późno zaczęli grać to, co potrafią (pierwsze punkty zdobyli dopiero w trzeciej kwarcie) i mimo późniejszej dużo lepszej gry nie udało się odrobić strat z pierwszej połowy meczu. Przegrana 8:12 uplasowała nas na czwartym miejscu w rejonie. Gratulacje za ambitną grę i czekamy na udany rewanż w przyszłym roku. Reprezentacja prowadzona przez pana Grzegorza Gniazdowskiego zagrała w składzie: Michał Nerlo VIB, Jakub Pawlik VIB, Kamil Sieracki VIB, Jakub Kolczyński VIB, Łukasz Kościukiewicz VA, Franciszek Janczura VC, Mateusz Krzyśków VC, Szymon Nikitiński VC, Szymon Soszka VB, Kacper Kołodziejczyk VB, Bartosz Bączkiewicz VA.