Brązowe medale młodych siatkarek!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

We wtorek 10 lutego reprezentacja dziewcząt udała się do Widuchowej. Odbył się tam Finał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej. Do turnieju awans uzyskały oprócz nas drużyny z Bani, Nawodnej i Morynia. Początek turnieju bardzo udany dla naszych dziewcząt. Wygrana 2:0 z zawodniczkami z Morynia. Kolejne mecze nie były już tak szczęśliwe. Z siatkarkami z Nawodnej przegraliśmy 1:2. Pierwszy set przegrany a drugi wygrany, więc o zwycięstwie zdecydował trzeci set. Niestety przegrany, mimo bardzo ambitnej walki i dobrej gry – zabrakło trochę szczęścia. Taki sam przebieg miał mecz z reprezentacją z Bani – również przegrany w tie-breaku 1:2. Ostatecznie nasze siatkarki sklasyfikowane zostały na najniższym stopniu podium. Brązowe medale w Mistrzostwach Powiatu – to sukces! Oczywiście należą się gratulacje!
Opiekunem drużyny była pani Małgorzata Stefańska.
Skład naszej drużyny: Oliwia Kowalska VIA, Gabriela Bartczak VIA, Michalina Tokarska VIA, Aleksandra Florek VIA, Natalia Wac VIB, Marcelina Osińska VIB, Paulina Spychalska VIC, Wiktoria Fabiszewska VIC, Martyna Klimek VIC, Marta Dąbrowska VIC.