Brązowe medale Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówce Dziewcząt.

www SP3 Powiat PK Dz 03.03.2015
We wtorek trzeciego marca ponownie gościliśmy młode koszykarki. Tym razem były to reprezentacje najlepszych szkół podstawowych z czterech rejonów. Dziewczęta z Grzybna, Mieszkowic, Swobnicy i naszej „trójki” walczyły o medale oraz tytuł Mistrza Powiatu. W pierwszym meczu nasze koszykarki zagrały z reprezentacją SP Mieszkowice. Fatalny początek (przegrana pierwsza kwarta 2:12) „ustawiła” mecz w następnych kwartach i mimo dużo lepszej gry nie udało się odrobić strat. Przegrana 16:28 wyeliminowała naszą drużynę z walki o złote medale. Mecz o trzecie miejsce z reprezentacją Swobnicy miał zupełnie inny przebieg. Dziewczęta zagrały skuteczniej i na większym „luzie”. Kontrolując cały czas przebieg gry pewnie wygrały 32:4. Brązowe medale w Powiatowym Finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej to kolejny sukces naszych dziewcząt ze szkoły podstawowej w grach zespołowych. Gratulacje dla dziewcząt i pani Małgorzaty Hasse, która poprowadziła drużynę!
Reprezentacja dziewcząt: Oliwia Kowalska VIA, Gabrysia Bartczak VIA, Julia Musielak VIA, Aleksandra Florek VIA, Aleksandra Serwin VIA, Michalina Tokarska VIA, Paulina Spychalska VIA, Maja Stołecka VIA, Nikola Ochocka VIB, Marcelina Osińska VIB, Martyna Klimek VIC, Lea Sobaszek VB.