Mini Piłka Nożna – Chłopcy Mistrzami Rejonu! Dziewczęta bez awansu.

 W piątek 28 kwietnia odbyły się Eliminacje Rejonowe do Mistrzostw Powiatu w Mini Piłce Nożnej Chłopców. Do rozgrywek zgłosiło się sześć drużyn z naszego rejonu: SP nr1 Gyfino, SP nr2 Gryfino, SP Kołbacz, SP Krzywin, SP Widuchowa, i nasza szkoła SP nr3. Nasi piłkarze wygrali wszystkie mecze uzyskują awans z pierwszego miejsca – Gratulacje!
Zdjęcia z zawodów.
W pierwszym meczu zagraliśmy z chłopcami z Kołbacza. Mecz bardzo wyrównany, jednak nasi piłkarze wykazali się większą skutecznością – wygrana 2:1. W drugim meczu z Widuchową pewniejsza i spokojniejsza gra dała kolejne zwycięstwo 2:0. Zajmując pierwsze miejsce w grupie chłopcy zagrali o ścisły finał (mecz decydujący o wejściu do finału powiatowego) z drużyną z drugiego miejsca z drugiej grupy – SP Krzywin. W tym meczu również świetna gra chłopców, niestety zabrakło skuteczności, mimo wielu dogodnych sytuacji. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. O awansie decydowały rzuty karne. Tu mieliśmy przewagę doskonale grającego w bramce Kacpra Koncewicza – wybronił cztery rzuty karne! Wygrana 3:2 dała oczekiwany awans do finału powiatowego. Na koniec ponownie zagraliśmy z drużyną z Kołbacza o pierwsze miejsce. Oba zespoły miały już zagwarantowany awans, jednak chłopcy, jak przystało na sportowców, walczyli ambitnie chcąc pokazać kto jest najlepszy w tym turnieju. Wygrana skromna 1:0, ale dająca pierwsze miejsce – Gratulacje!
Chłopcy pod opieką Dariusza Żołnowskiego zagrali w składzie: Kacper Koncewicz VIA, Mateusz Hałaj VA, Wiktor Korczyński VA, Oliwier Mróz VA, Filip Oleksik VA, Patryk Kolanek VB, Olgierd Chodubski VC, Iwo Chodyniecki VC, Filip Ogonowski VC, Remigiusz Rybicki VC.
Parę dni wcześniej (24 kwietnia) odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt. Niestety dwie porażki wyeliminowały nasze dziewczęta z dalszych rozgrywek.
Reprezentacja pod opieką Małgorzaty Hasse zagrała w składzie: Aleksandra Piekarz VIA, Martyna Kuryło VIA, Zofia Kasicka VIB, Alicja Kadłubek VIB, Julia Pawicka VIB, Kaja Zakrzewska VIB, Marta Zielińska VB, Marcelina Bartosiewicz VB, Joanna Wójcikowska VC.