Awans chłopców do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej.

www PS Rejon 11.02.2015

W środę 11 lutego reprezentacje dziewcząt i chłopców udały się do Kołbacza na Eliminacje do Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej.
W zawodach wzięły udział wszystkie drużyny z naszego rejonu, co w innych grach zespołowych zdarza się rzadko. Nie zawiedli chłopcy, którzy bez większych problemów wygrali mecze z Widuchową i Chwarstnicą po 2:0, uzyskując awans do finału powiatowego. Gratulacje!!!
Dziewczęta przegrywając pierwszy mecz z Widuchową 0:2 pozbawiły się szans na awans. W drugim meczu na osłodę porażki (brak awansu do finału powiatowego) wygrały z Chwarstnicą 2:0.
Reprezentacja chłopców, którą przygotował i poprowadził pan Piotr Pawłowski:
Arkadiusz Zasada IIIA, Tomasz Gniazdowski IIIC, Kamil Malawski IIID, Karol Trzciński IIIE, Hubert Słonecki IIIE, Konrad Kowalski IIIF, Wawrzonkowski Michał IIIF, Jakub Młynarczyk IIIF, Marek Karbowski IIIF, Szymon Krech IIC, Szymon Buckowski IIC.
Reprezentacja dziewcząt, którą przygotowała i poprowadziła pani Małgorzata Stefańska:
Patrycja Poprawa IIIA, Marta Kwiecień IIIA, Anna Wojciechowska IIIA, Kamila Dywan IIIA, Paulina Głodzik IIIC, Greta Stołecka IIIC, Joanna Siwek IIIC, Justyna Kruszewska IIID, Weronika Stefaniuk IIA, Sandra Łaniewska IIA.
Kilka zdjęć z zawodów.