10 medali w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży w Lekkiej Atletyce.

W środę 24 maja odbył się Finał Powiatowej Gimnazjady w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych. Najlepsi lekkoatleci powiatu gryfińskiego walczyli nie tylko o medale, ale również o możliwość reprezentowania swojej szkoły w Mistrzostwach Województwa. W zawodach wystartowało 18 naszych reprezentantów, którzy zdobyli łącznie 10 medali
w tym: 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.
Złote medale i awans do Finału Wojewódzkiej Gimnazjady uzyskały: Aleksandra Florek w skoku wzwyż, Wiktoria Martynowicz w biegu na 300m oraz sztafeta dziewcząt 4x100m w składzie: Nikola Sikora, Nicola Ochocka, Aleksandra Florek, Wiktoria Martynowicz.
Reprezentację dziewcząt prowadziła Anna Pawłowska, a reprezentację chłopców Piotr Pawłowski.
Kilka zdjęć z zawodów.
Srebrne medale zdobyli: Jakub Bartczak w biegu na 100m, Piotr Partyka w biegu na 1000m, Nikola Sikora w biegu na 100m Aleksandra Florek w biegu na 80m ppł.
Brązowe medale zdobyli: Mateusz Janaszkiewicz w biegu na 2000m, Dagmara Golańska w biegu na 1000m, Patrycja Zarzycka w biegu na 600m.
Pozostali nasi reprezentanci, którzy zajęli miejsca poza podium: Julia Sudakow (skok w dal)-4 m-ce, Dawid Domański (1000m)-4 m-ce, Mirella Szymków (pchnięcie kulą)-5 m-ce, Nicola Ochocka (skok w dal)-5 m-ce, Lea Sobaszek (300m)-5 m-ce, Miłosz Niedźwiecki (100m)-5 m-ce, Tomasz Szewczykowski (skok w dal)-6 m-ce, Kamil Sieracki (skok w dal)-7 m-ce, Filip Perżyło (pchnięcie kulą)-8 m-ce.