Kto zdobył najwięcej punktów na egzaminie?

Oto lista naszych uczniów, którzy zdobyli najwięcej punktów z poszczególnych części egzaminu.

Uczniowie, którzy uzyskali 100 % :

  1. j. polski:

Klasa B – Gabrusionek Paulina

Klasa D – Łaszewicz Nikola

Przedmioty przyrodnicze:

Klasa C – Jasiulewicz Bartosz

Matematyka:

Klasa C – Jasiulewicz Bartosz

Język angielski:

Poziom podstawowy:

Klasa B – Kochmańska Wiktoria

Klasa C – Domagała Aleksandra

Klasa C – Kluczenko Katarzyna

Klasa D – Paszkiewicz Iga

Język niemiecki:

Poziom podstawowy:

Klasa B – Swendrowska Karolina

Klasa D – Łaszewicz Nikola

Poziom rozszerzony:

Klasa B – Swendrowska Karolina

Klasa D – Watras Oktawia

Czytaj dalej

Nasi uczniowie wśród najlepszych!

14 czerwca 2016 r. odbyło się w Szczecinie uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. W uroczystości wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Kornel Howil z klasy IIC – laureat konkursu matematycznego, Jerzy Stępiński z klasy IIC – laureat konkursów matematycznego i fizycznego oraz Bartosz Jasiulewicz z klasy III C – laureat konkursu fizycznego. Przypominamy, że poza wymienioną trójką uczniów, laureatką z języka niemieckiego jest również Karolina Swendrowska z klasy III B.IMG_7034 IMG_7031 IMG_7029 IMG_7025 IMG_7024 IMG_7016

Uczniowie z SP3 w Finale Krajowym Czwartków LA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ogólnopolski Finał XXII edycji Czwartków Lekkoatletycznych z PKN Orlen już za nami. Zawody odbyły się w dniach 18-19 czerwca na stadionie AZS w Łodzi. W zawodach oczywiście nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły, którzy zostali wyłonieni na podstawie wyników osiągniętych podczas startów w „Czwartkach LA” w okresie jesieni 2015 i wiosny 2016 roku. Spośród czwórki naszych zawodników najlepiej wypadli: Filip Ogonowski (IVC), który w biegu na 1000 m zajął 8 miejsce (3:23,11 s) oraz Norbert Sarecki (VIC), który w biegu na 60 m zajął 9 miejsce (8,08 s). Wiktoria Martynowicz (VIB) w  biegu na 300m zajęła 14 miejsce poprawiając swój rekord życiowy. Oliwia Leszczyszyn skokiem w dal na odległość 4,41m wywalczyła 28 miejsce i również poprawiła swoją „życiówkę”. Reprezentacją opiekowała się Małgorzata Stefańska.
Kilka zdjęć z zawodów.

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

 

Krzysztof Stempiński – stypendysta Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2014/2015

Jerzy Stempiński – Laureat Konkursu Matematycznego, Konkursu Fizycznego, XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, XV Szczecińskiego Konkursu Fizycznego, Finalista Konkursu Matematycznego Pangea, uzyskał tytuł „kaon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016, wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2016, Laureat Konkursu Matematycznego MULTITEST 2015, bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego OLIMPUS sesja zimowa 2016.

Damian Gałek – Finalista Konkursu Geograficznego, uzyskał tytuł „kaon” w Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016, finalista V Konkursu Astronomicznego.

Katarzyna Rusak – finalistka Konkursu WOS

Franek Ciepłucha – finalista Konkursu WOS.

Karolina Swendrowska – laureatka Konkursu Języka Niemieckiego, bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Deutschfreund.

Kamil Sieracki – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2015, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu MAtematycznego Olimpus sesja zimowa, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny”2016.

Michał Nerlo – finalista Konkursu Informatycznego „SCI#CODE”, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Michał Kusiak, Jan Olszański – bardzo dobre wyniki w Konkursie Alfik Matematyczny, wyróżnienia w Konkursie „Kangur MAtematyczny” 2016

Danuta Rzechółka – lauretka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016.

Anna Kusiak – laureatka Konkursu Matematycznego Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, Laureatka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa, wyróżnienie w Konkursie Kangur MAtematyczny 2016

Kacper Studenny – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny.

Jakub Markil – wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016, wyróżnienie w Knkursie Matematycznym Olimpus sesja zimowa 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny.

Łukasz Tokarski – I miejsce w kategorii soliści w Eliminacjach Regionalnych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Patorałek

Krzysiek Krasucki – finalista Konkursu Fizycznego, finalista Konkursu Astronomicznego

Hanna Walsh – finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Łukasz Baraniecki – finalista XV Szczecińskiego Konkursu Biologicznego

Karolina Wojdyła – finalistka Konkursu Matematycznego, finalistka XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, finalistka Konkursu MAtematycznego „Pangea”, laureatka Konkursu Matematycznego Multitest 2015, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny 2015, laureatka Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa

Mateusz Janaszkiewicz – finalista Konkursu Matematycznego, laureat Konkursu Matematycznegio Pangea, wyróżnienie w Konkursie Kangur MAtematyczny 2016, wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Kornel Howil – laureat I miejsca Konkursu Matematycznego, finalista XV Szczecińskiego Konkursu Matematycznego, finalista Konkursu MAtematycznego „Pangea”, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016, laureat Konkursu Matematycznego Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, laureat Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa 2016

Oliwia Kurlej – finalistka Konkursu Języka Polskiego

Oktawia Watras – finalistka Konkursu Języka Niemieckiego

Nikola Łaszewicz – finalistka Konkursu Fizycznego, laureatka III miejsca V Konkursu Astronomicznego

Bartek Jasiulewicz – laureat Konkursu Fizycznego, uzyskał tytuł „taon” w Konkursie Fizycznym „Lwiątko” 2016,

Ola Domagała – finalistka Konkursu Biologicznego, Finalistka XIV Szczecińskiego Konkursu Biologicznego

Szymon Wiśniewski – wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Multitest 2016, bardzo dobry wynik w Konkursie Alfik Matematyczny, lauret Konkursu Matematycznego Olimpus sesja zimowa, finalista V Konkursu Astronomicznego, wyróżnienie w Konkursie Kangur Matematyczny 2016

Wiktor Engeler – laureat Konkursu Języka Niemieckiego

Szymon Buckowski, Patryk Olszewski – wyróżnienia w Konkursie Matematycznym Multitest 2016